| madalina122 a întrebat:

Imi place de un baiat si nu am tupeu sa. i spun ce simt pentru el imi este super greu... as vrea sa-i spun dar nu pot sad ma gandesc in mintea mea daca ii spun va rade de mine ci chestii de gen... Ma puteti ajuta puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| IMC90 a răspuns:

Abordeaza-l pe mess. Am vazut ca se practica mai nou, mai ales la generatiile mai tinere.

Sigur iti va fi mai usor asa.

1 răspuns:
| EnvyU a răspuns:

laughing of n-am avut niciodata norocul asta sa ma abordeze o fata sa imi zica ca ii place de mine. Da.cel mai usor e pe mess...dar sa nu pari disperata sau daca e la scoala intra mai mult in vorba cu el, intreaba-l de orice vrei tu, dai una laughing