| soseona a întrebat:

FUNDA! cum fac sa ma observe un baiat adica sa ma bage in seama? imi cam place de el.si in plus cand ma vede si el imi zambeste usor...astept raspunsuri
Dau fundita:*

PS. am fb lui.dar sunt mai timida

Chiar dau fundita..am mai pus o intrebare acum vreo 2 ore..treceti si pe la ea si poate veti primi funda:*

Răspuns Câştigător
| carelululu a răspuns:

Cred ca trooolooJR merita funda are mare dreptate e baiat deci nu te refuza

6 răspunsuri:
| Anonima264 a răspuns:

Buna!
De ce sa astepti sa te bage el in seama, cand tu poti sa il bagi in seama.Chiar daca esti timida tot va trebui sa faci asta la urma urmei.Curaj,nu ai nimic de pierdut.
O seara buna!

| soseona explică (pentru Anonima264):

Mesi.dar cum?(sa il bag in seama?)

| Anonima264 a răspuns (pentru soseona):

Pai pur si simplu cand il vezi ca nu vorbeste cu nimeni mergi la el si saluta-l, intreaba-l ce mai face...

| TrooololololololoJR a răspuns:

Spune-i dq ca iti place de el direct asa sa vezi, ca e baiat dq nu te refuza pff

| mihaelamoise a răspuns:

Pai in primul rand ai putea sa te imprietenesti cu prietenii lui... ajungand usor usor la el...si chiar daca esti timida cred ca ar trebui sa ii vorbesti TU inainte de a fi prea tarziu sau ca el sa isi faca o prietenawinking Succes! happy