| isiis a întrebat:

Imi place de un baiat dar nu stiu daca ma place sau nu adica l-am vazut de multe ori privinduma face diverse lucruri pentru a atrage atentia si cand ma uit la el imi zambeste se baga in seama deseori in dicutiile pe care le am cu prietenele mele...

1 răspuns:
| ionika17 a răspuns:

Da, cred ca te place.Ar trebui sa intri si tu in vorba cu el, deja el a facut primul pas.Acum ar trebui sa faci tu urmatoru pas, nu sa il lasi numa pe el, ca dupa se plictiseste si nu te mai baga in seamahappySucces