| Bianca111 a întrebat:

Am o problema si as dori raspunsuri cat mai repede.Imi place de un baiat dar nu este in clasa cu mine si il vad doar in pauze si la ora de sport.As vrea sa-l fac sa ma placa, dar mi-e frica sa fac primul pas deoarece nici macar nu stiu daca el stie de existenta mea.Cum fac?

Răspuns Câştigător
| Maidanezul a răspuns:

Stai ca nu procedezi corect are prietena? o cunosti? daca nu are prietena incerci ca din greseala sa te bagi in vorba cu el niste banalitati acolo, apoi vezi ce se intimpla daca el nu si nu, il lasi balta ca te ia de fraiera,

1 răspuns:
| Myst3ry a răspuns:

Pentru inceput incearca sa intri in vorba cu el, ca sa incepeti sa vorbiti macar. apoi ii ppoti cere un id de mess si acolo conversatiile decurg altfel. Lasa teama la o parte, daca faci tu primul pas sa stii ca nu se va intampla nimic. Si daca il placi cu adevarat ar trebui sa il faci sa te cunoasca cat mai repede :d