| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de un baiat din scoala dar acum sunt cu altcineva acum cu acea persoana doar ma salut si vorbim foarte rar pe mess el mi a cerut prietenia dar eu nu am acceptat pentru ca sunt cu acest baiat... ce pot sa fac sa vorbesc ca inainte cu acel baiat? Astept raspuns dau fundita.

Răspuns Câştigător
| albastrualb77 a răspuns:

Pai vorbeste cinstit cu cel cu care esti acum, spune-i ca vrei sa vorbesti din nou cu celalat baiat, si apoi vei lua o decizie, bafta.