| anonimaanonima29 a întrebat:

Îmi place de un băiat pe care l-am cunoscut într-un loc unde ne tot intersectam mai exact la sala, și înainte sa vorbim el era super sociabil și vorbea cu prietenii lui pe acolo și de când am început sa vorbim pe mesaj, ne-am mai văzut acolo o dată și a fost efectiv mut, nu a zis mai nimic. Pe mine m-a ignorat și l-am întrebat de ce și mi-a zis ca el nu prea vorbeste la sala, ceea ce nu e adevărat pentru ca el vorbea chiar foarte mult. Sa înțeleg ca nu e interesat de mine sau?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nui pasa. in locu lui te-as lasa sa vi la mine sa zici ce intentii ai apoi iti dau verdictul final

| Iunicu a răspuns:

Continuați să vă scrieți.
Poate că este un timid și se fâstâcește in prezența ta, din cauza asta poate avea comportamentul defensiv după ce a aflat că îl placi.