| LoveGivesYouWings a întrebat:

Imi place de un baiat, stiam ca si lui ii place de mine si chiar m-a intrebat daca vreau sa fiu cu el.eu i-am zis nu pentru ca inca ma resimt dupa relatia interioara. el a zis bine dar cand o sa vrei tu n-o sa mai vreau eu. acel incident sa zicem ca a fost uitat si el continua sa se dea la mine stiind ca si mie imi plc de el un pic, mie imi place de fapt la nebunie de el.ieri l-am intr pe cel mai bun pr al lui si foarte bun pr cu mine, daca a pomenit angrybaiatul respectiv)despre mine iar iar el mi-a zis ca nu dar a tot zis ca a vorbit cu o fata. fata fiind cea mai buna prietena a mea...cand am aflat asta am fost socata... dar n-am lasat asta sa se vada. am zi plans in seara accea din cauza lui X imi plk foarte mult de el dar eu cred casa indragostit de pr mea sau cel putin ii place de ea mai mult decat de mine. ma simt foarte afectata si nu stiu ce sa fac pur si simplu. eu nu m-am pus de la inceput cu el pentru ca stiu ca nu tine nici macar 1% la mine. stiu asta de la pr lui cel mai bun pentru ca l-a intrebat.am asteptat sa vad cat e el in stare sa se lupte pentru mine si daca el chiar ma place. ce sa fac, ce sa cred lui chiar ii place de pr mea? dati-mi niste sfaturi va rog nu stiu la cine sa apelez sa ma ajute

4 răspunsuri:
| LoveGivesYouWings explică:

Anterioara ma scuzati

| Ioana_2144 a răspuns:

Pai el vrea sa te faca geloasa atat si cred ca el a vb cu prietenul lui sa-ti spuna ca nu-i place de tine el vrea doar sa te faca geloasa si nu cred cai place de prietena ta daca prietena ta stie cti place de el nu cred ca o sa se dea la el si tu ar trebui sai spui ca-l placi si il intrebi daca si el te place numai el stiedaca te place sau nu si cred ca ar fi mai bine sai spui cati place de el sa vezi ceti ssune dar eu cred ca vrea sa te faca geloasa... succeshappy

| HotChoclate a răspuns:

Uita-l! Lumea nu se opreste la un baiat. Daca as fi in locul tau m-as distra.rade,glumi.Arata-i ca nu iti pasa.:*

| nuaminspiratie a răspuns:

Cel mai bun lucru e sa il intrebi direct
iti place sau nu de mine?
iar daca spune da inseamna ca vroia sa te faca geloasa cu prietena ta
dar daca in cel mai rau caz el va spune nu fiindca o plac pe prietena ta insemna ca acea prietena nu iti este prietena adevarata, dar daca iti esta o priettena adevarata ar renunta la el pentru tine nu?
succes