| pusssiiiiiitttaaaa a întrebat:

Salut.TPU.eu ma indragostisem de un baiat nepotrivit pentru. mine si alt baiat s-a bagat in vb cu mine si m-a intrebat ce-mi place la el.eu i-am raspuns si sora lui (cea mai buna prietena a mea) mi-a zis ca el i-a spus ei ca i se pare ca sunt frumoasa.eu m-am indragostit de el.vb mult si mi-a zis cand am nevoie de un sftat sa apelez la el. El la scoala nu ma prea baga in seama probabil este rusinoshappy nu stiu vreau sa vb cu el dar nu stiu ce sa-i zic va rog ajutati-ma!? FUNDA:*!

1 răspuns:
| Euletitia a răspuns:

Buna! Poti sa intri cu el in discutie intrebandu-l ceva legat de scoala, de o tema, un proiect ceva, discuta cat mai avriat cu el, afla ce hobbyuri are, ce muzica asculta etc si propune-i ca intr-o zi dupa ore sa iesiti la un suc, pentru ca adica el e mai rusinos cum spui tu ju va face el primul pas, asa ca e mai bine sa il faci tu. Bafta!