| aqswdefrgthyjukilo a întrebat:

Imi place de un coleg de clasaworried. Deci pana sambata imi placea numai ca si persoana, dat sambata am fost la el si ne'am uitat impreuna la tv si am stat cu capu pe el (pe abdomen), cand sa plec m'a luat in brate( ca de obicei) dar m'a si pupat pe gat. Luni am aflat ca se comb cu cea mai buna prietena a mea, dar in acea seara s-a u despartit pentru ca ea nu vroia. Azi mi-a fost foarte rau si el se oferise sa ma duca in brate pana in clasa, si m'a intrebat daca merg cu el la magazin. La ultimele 2 ore am stat impreuna si mi-a zis ca funt frumoasa, si ca arat bine si la corp, si in + s-a oferit sa'mi faca ziua indragostitilor mai frumoasa( eu i'am spus ca o urasc).

am 2 intrebari:
1. Cand sa'i spun celei mai bune prietene de el? avand in vedere ca eu tot ii zicea sa faca ce vrea ea si ca daca nu vrea sa fie cu el sa se desparta
2. Cand sa vorbesc cu el?

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Ar fi bine daca l-ai refuza, pentru el conteaza doar sa aiba o partenera de sex nu de una care sa-l iubeasca

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Eu zic sa nu te combini cu el. Daca iti spunea tie prima daca vrei sa fi cu el era altceva, dar el a venit la tine dupa ce prietena ta la refuzat. Asta mi se pare ceva cam neplacut. Ca si cand daca acel ceva mai bun la refuzat, decat nimic, mai bine se multumeste cu ceva nu tocmai la fel de bun.
Parerea mea.
*-*

| SoranaCs a răspuns:

Cat de draguttt!