| Biiancaa98 a întrebat:

Asa cum v-am spus prima data ca-mi place de colegul meu de clasa acum vreau sa ma ajutati deoarece mai ieste o colega in clasa carel place ce sa fac ca sa ma placa pe mine?

4 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

De ce trebuie sa te placa pe tine? Nu-i poti da cu parul in cap si sa-i spui ca daca nu te place il omori. Daca te place pe tine ok, daca o place pe ea e la fel de ok. El e singurul care poate lua aceasta decizie. Poate ca pana la urma nu o sa aleaga pe nici una dintre voi. Dar daca ti neaparat sa-i influentezi decizia, pune-te in valoare, arata-i ca esti frumoasa si ca esti perfecta pentru el, dar fa-o intr-un mod natural si fara sa fi agresiva. Si nu uita sa fi totusi tu insati!

| MissL a răspuns:

Arata-i ca la tine gaseste mai multa intelegere, cu tine se distreaza mai mult, cu tine poate vb despre orice, arata-i ca tu-i zambesti mai frumos decat cealalta, arata-i ca cu tine ii e mai bine, arata-i ca parfumul tau il inebuneste, nu al celeilalte, arata-i ca bratzele tale il inbratziseaza mai dragastos decat a colegei. happy
Petreceti timp cu el, si oricear fi sanu arati ca esti geloasa pe "cealalta" happy

| Yng a răspuns:

Eu cred ca e la latitudinea lui. pe care dintre voi 2 va place. dar ai putea sa nu il presezi atat de tare. baietilor de obicei nu le plc ca o fata sa stea pe capu lor incontinuu. fi mai misterioasa atrage`i atentia discret provoaca`l sa vina el la tine. nu il face sa se simta sufocat.
baftawinking

| Diaa_8436 a răspuns:

happynu cred ca pot obtine dragoste cu forta
happy
el e sigurul in masura care poate decide cre`i mai buna pentru el dar totusi in acest timp happynu te a batuta ...mmm dar sper ca stii in ce sens thinking(adica nu incerca sa pari cine nu esti ca adevarat sau sa te comporti cu,, rivala'' urat)incearca sa dai dovada de perseverenta happyputere happydar si de multa indulgenta
sper ca ti-am putut fi de ajutor
a si ink ceva
happy
daca tot vrei sa fie al tau
nu-l lasa p el sa faca primul pas

happy
baga`te in vorba ca el
si happy
fii uh insuti(regaseste`ti in interior latura aia sensibila)