| Kiraa a întrebat:

Imi place ff mult de o fata care nu ma place, ma rog mai este o fata careia s-ar putea sa-i placa de mine, si semanam destul de mult la comportament...ar trebui sa o intreb daca vrea sa fie pr mea?

2 răspunsuri:
| *~naty~* a răspuns:

Da intreab-o si daca te refuza nu o baga catva timp in seama si stai pe langa alte fete asa o sai fie ciuda si pana la ura tot o sa fi cu ea

ps:sunt fata si am patit acelasi lucruwinking

| Mihaela_5801 a răspuns:

Nu fa prostia asta doar pentru ca semanati la comportament! trebuie sa fii sigur ca iti place de o fata inainte de a o intreba daca vrea sa fie cu tine! Daca te bazez doar pe comportament va fi un esec total! O pereche trebuie sa se completeze unul pe altul, unul mai linistit altul mai nebun, unul mai insistent unu care mai cedeaza! in nici un caz tot una...va fi un cosmar crede-ma!