| BadBoyy a întrebat:

Imi place foarte mult de o colega de clasa, insa ea are prieten.Credeti ca mai are rost sa-i spun ce simt pentru ea atat timp cat ea are prieten?

Răspuns Câştigător
| Dienutzaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Eu cred ca da! Adica, daca nu i-ai spune nici nu ar stii ce ar pierde.Incearca sa faci rost de cateva minute in singuratate cu ea si dezvaluiei sentimentele tale. Poate va fi asa de bucuroasa incat va crede ca tu esti mai potrivit decat prietenul ei actual. Nu incerca sa te bagi in relatia lor cu forta ca nu ar avea nici un snes. Pt ce sa iei dragostea cu forta ca apoi sa te urasca?raised eyebrows
Iar in cazul in acre nici nu o intereseaza trebuie sa accepti. Nu uita timpul le face pe toate. Lasa-l pe D-zeu sa le aseze. Succes>big grin