| jugule a întrebat:

Imi place mult de o fata din clasa si nu stiu cum sa ii spun asta.In plus unii colegi se dau la ea si ea pare sa nu fie prea respingatoare si asta ma face sa ma supar mereu pentru ca atunci cand ma duc la ea ma simt respins. Dati.mi cateva idei cu ce as putea face in cazul acesta.DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Didi180 a răspuns:

Poate te respinge pentru ca nu te place... incearca sa fi mai atragator si stiu ca nu mai e la moda sa fi un gentleman dar fa-o sa se simta bine in preasma ta. Ajut-o cand vezi ca nimeni nu -i da ajutorul, poate ii dai temele, ii iei apararea daca este cazut... poate te va ajuta

1 răspuns:
| ExorcistulAK47 a răspuns:

Nu eşti pe placul ei, obişnuieşte-te cu asta.