| anonim_4396 a întrebat:

Imi place mult de tot de un baiat. El e smecher dar eu sunt tocilara. Prietena mea spune contrariu. Baiatul acela i-a spus prietenei mele ca ma place dar ii e frica sa imi spuna. El nu e genul timid. El sa da la tote fetele din scoala mai putin eu. Cand trece pe langa mine nu spune nimc, dar pe langa late fte necunoscute da. El e mai mare decat mine cu 2 ani. Ce ar trebui sa cred"ca ma place sau nu"?

Răspuns Câştigător
| Saya_1767 a răspuns:

Nu esti tocilara, inveti binebig grinAsa se zice...Tocilara suna ciudat si urat
Hmm... daca prietena ta te-a mintit?
Ar fi bine sa aflii singurabig grinnu mai pune prietenii sa faca totul in locul taubig grin
Observa-i comportamentul baiatului si vezi daca da semne ca te place:d

4 răspunsuri:
| CybeRAthlete a răspuns:

Ial tu tare ca nu ai nimic de pierdut. cu timiditatea nu faci nimic in viata.
il iei deoparte si zic
ma, asa sau asa... daca asa, bine, daca nu iar bine...
fi cu tupeu, vei avea numai de castigat...
bafta

| InLove a răspuns:

INTREABAL, ABORDEAZAl, zii ceva, si poate din comportamentul lui iti vei da seama, poate e mai timid si asteapta ca tu sa faci primul pas, vorbeste cu el si va prinde si el poate dupa asta curaj si i-ti va zice! succes, sper ca te-am ajutat

| ARSSS a răspuns:

Parerea mea, nu cred ca te place, prietena ta incearca sa te ajute sa nu-ti distruga sperantele, si sa incerci sa fii cu el big grin, cred... tongue.
Ai putea sa incerci sa te dai u un pic la el, dar sa nu exagerezi cu asta si vezi ce face, de acol iti dai seama tongue