| anonim_4396 a întrebat:

Imi place un baiat din scoala, care momentan este combinat cu o fata, insa auzisem de la colege ca el ar fi cerut id`ul meu inainte ca el sa se combine cu acea tipa, si eu nefiind interesata de el, nu-l bagam absolut deloc in seama i-am dat impresia ca degeaba incearca, iar acum imi place foarte mult...nu stiu ce sa cred, oare ma place? vreau sa mentionez ca se uita mult la mine, insa nu prea imi vorbeste, si stiu de la prietenii lui ca nu e genu` care sa se bage in seama.deci,va rog sa`mi da`ti un sfat. ce sa fac, sa-i dau de inteles ca imi place sau sa las balta? multumesc

1 răspuns:
| licutza_1435 a răspuns:

Pay, dai de inteles.ca daca ai s alasi balta si stii ca el te pl. apay nu va ieshi nimic
dar fii atenta acum el ar putea sa-ti intoarca capu cum i l-ai intors si u, dar sa nu disperi fiind ca baietii mereu vor ceda, fie mai repede sau mai tirziuhappy