| anonim_4396 a întrebat:

! funda : imi place de un baiat... il stiu din liceu eu sunt pe a 9 a, iar el pe a 10-a. as vrea sa intru macar pe facebook daca nu pot fata in fata si sa vorbim dar chiar nu stiu ce.si nu as intra pe el sa ii zic doar salut ce faci si atat... pur si simplu chiar nu stiu ce sa vorbesc cu el!

1 răspuns:
| Mysteriouss a răspuns:

Pai. vorbeste cu el chestii gen, na in ce clasa e, de profesorii (faci conversatie) il poti intreba cum sta cu dragostea daca intreaba de ce spui ca ai auzit ca are prietena si vroiai sa stii daca ce sa aude e adevarat daca el spune ca nu tu ii spui ca e pacat deoarece e dragut apoi poti sa-i spui daca vrea sa iasa la un suc cu tine sa va cunosteti mai bine fiind ca ai auzit ca e un tip de gasca etc. Te descurci tu!