| anonim_4396 a întrebat:

Hello hello, deci problema e in felul urmator. Sunt cu un tip de 9 luni. Ne intelegem foarte bine, am avut niste probleme dar le'am rzolvat si totul e ok. Avem o "viata sexuala" buna, activahee hee. Pentru mine el a fost primul... de ceva vreme simt ca o dam in monotonie. Eu nu am curajul sa îi spun ce, cum, unde imi place desii in mare parte stie ce e de facut. As vrea sa facem ceva sa iesim din monotonie, insa nu am curajul da îi spun, eu sunt putin mai retinuta si pur si simplu nu pot sa ii spun ce vreau. El e cel cu experienta "in domeniu" insa el spune ca e multumit de tot, de mine de ceea ce e intre noi. As vrea sa il surprind intr'un fel dar nu stiu cce sa fac, as avea nevoie de niste sfaturi. Sunt dispisa la aproximativ orice atata timpu cat nu dau in penibil. Dati'mi va rog niste idei, darr sa fie concrete.

13 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Asta este prima problema mondiala. Si se plang fetele ca baietii nu le inteleg. Pai spune-i bre in fata, pana nu-i prea tarziu si se raceste ciorba. Numai supa de agrese ii buna rece, celelalte trebuie sa fie calde (sau chiar fierbinti).

| doc69 a răspuns:

Cel mai frumos ar fi sa organizezi o seara romantica jucati carti pe dezbracate si porunci, discuta si fa-l sa inteleaga ca puteti vorbi orice si chiar fa asta spune-i si sa iti spuna fantezii.o sa vezi diferenta cand faceti dragoste dupa discutie sau in timpul ei.

| johnyboy a răspuns:

Pai la ce anume te referi ca ai vrea sa-ti faca? sa-ti faca un oral? sau vrei sa-i zici ca vrei sa incercati anal? nu inteleg ce ai vrea sa-ti faca? pana la urma cred ca cel mai corect/norma si de ce nu excitant ar fi sa-i zici, si sa incerci chiar in timpul actului sa-i soptesti ce ti-ar placea, mie unul cred ca mi-ar placea sa-mi sopteasca asta iubita mea.

Răspuns utilizator avertizat
| ȚiganTranspirat a răspuns:

Luati tot felul de sosuri,exemplu:ketchup, sos de ciocolata, caramel, miere, etc. si turnati-le pe voi in timp ce faceti.Iti garantez distractie maxima si ai si un desert gustos.winking

| valentino52 a răspuns (pentru ȚiganTranspirat):

Ketchup? really? sigh...

| ȚiganTranspirat a răspuns (pentru valentino52):

I'm not kidding you.I'm serious.straight face

| Azµre a răspuns:

Diferite pozitii... iti pot spune mai multe da-mi un add pe mess azure. b126149 si iti spun acolo in detaliu ce ai mai putea face happy

| anonim_4396 explică (pentru Azµre):

Tzeapaaaaa, eu o am in mess de ieri laughing)))))

| Azµre a răspuns (pentru anonim_4396):

Bravo mosule laughing si i-ai dat idei? laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si cati 14 ani ai?

| papusica987 a răspuns:

Pai puteti sa faceti sex si in alte locuri nu numai in pat de ex in dussmug in natura, in bucatarie, lift etc
sau puteti sa va cumparati niste jucarii de la sex shopbatting eyelashes...
incearca si spune-i pe mess sau la telefon ca vrei sa incercati si altcevabig grin

| culmea a răspuns:

Inventivitatea este cheia succesului.