| AnkaAncuta a întrebat:

Hei TPU imi place de un baiat... dar am vorbit cu prietena mea despre el si mi-a spus ca nu este genul meu pentru ca el este tipul ala de baiat ingamfat, care face prea mult misto si care se crede buricul pamantului...De ce credeti ca nu m.as potirivi cu el laughing) (-parerea voastra-).

1 răspuns:
| BubbleWhitee a răspuns:

Prietena ta nu cred ca stie ce zice. Faptul ca el este genul care face misto, genul mai arogant asta nu inseamna ca nu are sentimente si ca nu poate sa aiba o relatie cu tine.Nu are absolut nicio legatura.Singurul dezavantaj ar fi orgoliul lui, in cazul in care te place si nu ti-ar spune.Fa tu primul pas si vezi. Vorbeste cu el cat mai mult despre ce-i convine lui, pana te imprietenesti cu el si vezi apoi happy. Sper ca te-am ajutat.