| anonim_4396 a întrebat:

Imi place un baiat si. nu stiu cum sa-i spun! vreun sfat?! Dau funda! :*

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Vorbești cu un prieten apropiat lui.

| cristimihailov a răspuns:

Simplu:

1. Prin intermediul unei cunostinte comune.

2. Ii spui direct ca ti-ar place sa il cunosti mai bine.

3. Poti sa iei "calea lunga" si sa ii faci ochi dulci sa ii zambesti si sa filtrezi cu el si sa presupui ca o sa isi dea seama repede.

| yuly04 a răspuns:

Te imprietenesti cu el in asa fel incat sa nu isi dea seama ca il placi.Si incepeti sa vorbiti(incearca sa vb cu el despre orice posibil orice).Iar apoi zambeste-i frumos, incearca sa il faci sa te cunoasca sa stie cum esti. Multa bafta!winking happy :*