| mikimita a întrebat:

Imi puteti da cateva sfaturi? Eu am parul scurt si mereu merg cu el desfacut la scoala...Cum as putea sa-l prind sau sa fie facut mai diferit mai special?big grinbig grinbig grinbig grin

Răspuns Câştigător
| roxanikfrumusik78 a răspuns:

Pai,cati ani ai?

daca ai intre 7-12 ani : poti sa i ei o pucat sa til prinzi sus
daca ai intre 12-17 ani :poti sa til prinzi sus o coada, sau sa ti-l faci coc
daca ai intre 17-29 ani : lasati-l asa e cel mai special fel si nu te considera nimeni ca ai fi urata, pun paiu ca iti sta bine pentru ca si eu am parul scurt! dar daca il ai facut bob nu te pot ajuta sad.

| mikimita explică (pentru roxanikfrumusik78):

Merci (si am 12 ani).

1 răspuns: