| AnaMaria249610 a întrebat:

Îmi puteți recomanda câteva metode de eliminare a părului facial, cât mai puțin dureroase și eficiente? ☺

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Eu zic sa nu, mai bine mergi pe metodele clasice. Pentru acel par mai bine folosesti ceara, parerea mea. Crema pe zona aia nu stiu cat e de ok. Dar eu zic sa lasi puful acolo, nu e deranjat deloc si te asigur ca lumea nu-l observa cum ai tu impresia c-o fac.

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ce inseamna par facial? Acea `mustata`? Eu folosesc crema depilatoare. Si cu ceara e ok, tragi odata si ai scapat pentru 2-3 saptamani.

| AnaMaria249610 explică (pentru Adry05):

Da, acea mustață, la bărbiță și la perciuni ☺ Am citit pe net despre cremele pe care le poți face la tine acasă, dar nu știu cât de eficiente sunt.

| AnaMaria249610 explică (pentru Adry05):

Mulțumesc! ☺

| Adry05 a răspuns (pentru AnaMaria249610):

Eu zic sa nu, mai bine mergi pe metodele clasice. Pentru acel par mai bine folosesti ceara, parerea mea. Crema pe zona aia nu stiu cat e de ok. Dar eu zic sa lasi puful acolo, nu e deranjat deloc si te asigur ca lumea nu-l observa cum ai tu impresia c-o fac.