| razwan3l a întrebat:

Am si eu nevoie de ceva metode de razbunare pentru masina unui prietenas...care ziceti ca sunt cele mai eficiente,dureroase, de durata si cu mai putin zgomot.si costisitoare. cea mai buna primeste funda

7 răspunsuri:
| LoveForShania a răspuns:

Strica-i ceva rau de tot.

| backback a răspuns:

Baga-i apa in rezervor, taie-i cauciucurile, scoate lichidu de frana(daca vrei sa-l omori sau sa inebuneasca de frica), scoate-i ceva din capotalaughing

| IMC90 a răspuns (pentru backback):

Rezervorul este inchis etans, cu cheie...
ca sa-i scoti lichidul de frana trebuie sa ai acces sub capota, pe care nu ai cum s-o deschizi fara comanda manuala sau automata din INTERIORUL masinii.

tu ai macar masina? laughing ai vazut macar o masina in viata ta?

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Toarna-i acid de baterie pe ea, cat mai concentrat.Nu face zgomot, efectul nu apare imediat si fi sigur ca va fi de durata.Atentie sa nu te atinga acidul.

| Burlacu006 a răspuns:

Spargei oglinzile, scoatei rotile, sai zgarai usile spargi geamurile sau doar parbrizu da sa ai grija sa fie noaptea si sa ai masca pe fata

| luiza171 a răspuns:

De ce nu ii faci pana, strica oglinzile sau ceva pe sub masina ..ca sa nu fie cu zgomotlaughing)

| razwan3l explică (pentru luiza171):

Dar cand bag cutitu in anvelopa nu suna nu pusca?