| Eva9610 a întrebat:

Imi puteti recomanda un fond de ten bun dar sa nu coste prea mult?

3 răspunsuri:
| Rioko a răspuns:

De obicei fondul de ten bun e si foarte scump, daca vrei sa-ti recomand unul la un tub destul de mare incearca cele de la vichy dar costa intre 50-60 lei. Mai bine incerci pudra cu fond de ten, e mai ieftina si mie mi se pare la fel de buna. Poti comanda de la Avon sau sa iei de la magazine cu cosmetice dar vezi sa fie mai scumpa de 20 lei ca dupa iti poate strica tenul (nu ca celelalte nu ti l-ar strica dar mi se pare mai sigura)

| IusanLivia a răspuns:

Hai la shopping cu mine, si sigur gasim. Pwp :*

| Teo_3594 a răspuns:

Stay clear de la miss sporty. 11 lei. funda?