| Sara a întrebat:

Imi puteti recomanda un test IQ cu adevarat bun si gratis. Dati mi va rog un lick! Am auzit ca la psiholog sunt unele bune... V a rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| yellowalien a răspuns:

Testul pe care ti l-a dat Daniela numai gratis nu e chatterbox...
Da, iti recomand sa vorbesti cu un psiholog, sigur are niste teste bune, nu ca astea de pe net. Eu am o carte acasa, "Psihoteste", cumparata de tata. am gasit acolo un test IQ, ceva in genul asta probabil vei gasi si la psihologhappy
Nu te pacali cu testele de pe net, n-au nicio relevanta si nu te ajuta la autoevaluare; mai mult te derutaoh go on... Majoritatea sunt alcatuite in general din 10-20 de intrebari de dificultate medie, pe cand un adevarat test IQ are mult mai multe intrebari de diferite dificultati, conteaza si timpul in care le rezolvi, iar rezultatul e foarte aproape de adevarhappy
La psiholog poti solicita si alte teste, cum ar fi cele pentru testatrea atentiei, memoriei etcbig grin
Bafta!

8 răspunsuri:
| Ana_6509 a răspuns:

Te sfatuiesc sa nu faci testul de la Daniela. Mi-am pierdut eu destuuul timp sa-l fac ca la sfarsit sa aflu ca pentru a afla rezultatul trebuie sa trimit un sms de 3 euro.Aiurea!

| betti a răspuns:

La site-ul texte.haios.ro d-au dupa ce ai raspuns la cite intrebari stiai si ai pus dupa ce ai terminat numarul de intrebari la care crezi ca ai stiut si apesi pe buton, explicatii si daca ai facut bine sau nu si la cite. Explica frumos si am facut si eu citeva! Nu stiu daca le vei considera bune sau cu adevarat bune, dar mie imi plac ca explica si iti spune daca si cite ai facut bine si daca si cite nu ai facut bine!

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inteligenta se masoara in nivelul de adaptabilitate... asa ca nu va mintiti cu punctajul mare din iq. Poate imi spuneti va rog media iq-urilor tiganilor si de ce au palatele alea...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma daniela testul ala nu-i gratis

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maaaaaaaaaaaaaaaaaaataaaaaaaaaaaaaaaaaa ai iq de 11 l-am calculat eu pe un sitehappy