| uhuhohoh a întrebat:

Imi puteti spune cu ce sa-mi fac suvite roz/albastre in afara de vopsea permanenta si hartie creponata? mersi anticip.big grin :*

Răspuns Câştigător
| Peaches a răspuns:

Daca esti blonda sau ti-ai decolorat parul, poti folosi albastru de metil pentru suvite albastre si evidentiator pentru suvitele roz.
Sper ca asta ajuta! Have funwinking
Fundita?

~Roxetta

2 răspunsuri:
| Public22 a răspuns:

Du-te la un stilist, te face ala de n-ai treba laughing

| elutsa10 a răspuns:

Fa un amestec din balsam de par, de orice fel cu colorant alimentar si stai cu el pe suvita/te 24 de ore, dar trebuie sa fii blonda sau in cel mai rau caz saten deschis.