| catalindesteptul a întrebat:

Imi puteti spune expresii frumoase despre caini

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Cainele este cel mai bun prieten al omului, in mare parte datorita faptului ca sunt cele mai loiale animale de pe planeta. Inchide-ti sotia si cainele intr-un garaj 3 zile.Cand vei deschide usa te vei convinge.

3 răspunsuri:
| DeliaCute a răspuns:

Statea cainele cu limba afara ca Georgica dupa Marcica cand iese vara in maiou decoltat laughing))

| Iasmiiina a răspuns:

Unica metoda de a cumpara dragostea cu bani..este sa iti cumperi un caine!

| Barbulescu_Sorin_1972 a răspuns:

Singurul lucru pe care il stie cainele sa il faca este sa is iubeasca mult stapanul