| Naomy13 a întrebat:

Imi puteți spune mărci de țigări colorate ( negre si alte ) cu arome si la ce preț la pot găsi ...mersi

1 răspuns:
| HeliosMetal a răspuns:

Alta fumatoare de impresie, dar na, hai sa-ti zic: sobranie cocktail-colorate, sobranie black russian- foita neagra, black devil-aromate cu foita neagra, djarum-toate modelele sunt cu arome diferite, black devil pink-tigari roz (pretul variaza, cele mai scumpe sunt cele de la sobranie, 37 de lei )