| `:x. ZuZu. a întrebat:

Imi puteti spune niste statusuri asa mai cool?big grin

3 răspunsuri:
| A_5617 a răspuns:

I haven't got enough middle fingers to show you what I feel. [Nu am destule degete mijlocii, ca sa-ti arat ce simt. ]

De ce oare te-as astepta un veac? La naiba! Dragostea e doar un fleac.

Se schimba peisajul.niciodata personajul!

Nu ne pasa noua ce spune lumea! Lumea`i proasta si va fi intotdeauna!

Pune Stop cand te streseaza, explica`i ca exagereaza, nu intelege? Abereaza? Spune`i Pa si se calmeaza!

Si-ar mai fi multe de zis, dar nu-mi bat capul. Sa rezumam totul uitand unul de altul

Fitzele sunt de decor, cel mai mult conteaza ce ai in interior.

Un zambet azi, un zambet maine, totul e dat uitarii, te uiti la mine.iti dai doua palme si incepi sa iti pui mii si mii de intrebari! :X

| A_5617 a răspuns:

Am petrecut cu tine mii d clipe minunatee T`iubesc prin v0rbe, gesturi sh fapte`

●° Nu`s ca voi si nu am fost niciodata` Nu`s ca voi...va repet inc`odata, Nu am avut, nu am nevoie de mila nimanui. Prietenii care ii am deocamdata`mi sunt destui.

Sa-u IntamPlAt DeStUlE Ji nu ReGrEt nimic, E O VorBa : Ce nu tE OmOaRa tE fAcE MaI PuTeRnIk!

Desi de multe ori refuz sa cred ca iubesc...multe amintiri ce-atunci cand sunt trista ma fac sa zambesc!

| Mihaela_1062 a răspuns:

Ce frumoss` te porti cu Ea`, e Rasfatata Taa` si la toate`ai Renuntza doar pentruu Ea!

Zambesc cand se vad, plang cand se cearta, dar indiferent ce fac ei se iarta si se-mpaca.

E atat de frumos sa gasesti sentimentul pierdut. E atat de frumos sa oftezi dupa primul sarut. E atat de frumos sa iubesti si sa fii iubit.

Chiar nu vad cum ar fi o noapte fara zi, chiar nu-mi imaginez cum as fii eu fara tine!

Dragostea e ca un fulg de nea, coboara usor si te face sa tremuri de placere, iar apoi se pierde si se topeste…

Cand ai plecat ai luat cu tine si sufletul meu… Intoarce-te!

Plecat cu gandu’…la un coupe…motor mare… fara CD si fara difuzoare…s’auzi cum urca’n ture…prea tare…viseaza in continuare…speranta nu moare…

Viitorul e trecutul la prezent…. dar trecutul ramane trecut caci prezentul stii sigur ca va schimba un viitor care a fost deja…

Nu exista ganduri rele doar idei iesite din comun laf el cum nu exista nici un gand bun pe care sa v-il spun…

Visele nu ti le dau, nu mi le poti lua, sa visez e lumea mea…

Adevarul care ii face pe oameni liberi este in cea mai mare parte adevarul pe care oamenii n-ar vrea sa-l auda…

Exista batalii pe care e bine sa le ocolesti…nu de teama ca le-ai putea pierde, ci pentru ca ai deveni ridicol castigandu-le!

Cand te-ai nascut plangeai, iar toti cei din jur radeau… traieste-ti viata in asa fel incat atunci cand o sa vina clipa tu sa razi iar cei ce vor sta in jurul tau sa planga…

Prietenia nu se scrie pe o foaie de hartie, ea se scrie pe o inima curata, ca sa nu poata fi uitata!

Nu merita niciodata sa plangi pentru cineva, iar cine merita nu te va face niciodata sa plangi!