| ...:::My\Tears/Run\Black:::... a întrebat:

Imi puteti spune si mie cateva porecle pentru numele maria si ecaterina? [ funda pentru cele mai multe]

Răspuns Câştigător
| d33a a răspuns:

Pt Maria : Mary, Măriuța, Mara, Mi, Mika, Măriuca, Marilicious, Marina
Pt Ecaterina: Caty, Cate, Eca, Kate, Katy, Ec, Reni

5 răspunsuri:
| MsGringer a răspuns:

La maria ai putea sa-i zici Mery
iar la ecaterina Catywinking

| Oxanna a răspuns:

Pentru maria: mary, mery, Ya(maria-ia-cu y arata mai cool), Rya( asa ii spuneam mamei cand eram mica:X) si pentru ecaterina: Cathy, Katy, Ina, Rina, Kate, Eccabig grin fundiiii?

| anyana a răspuns:

Ecaterina-caty,
maria-mari, mara,

| MidnightSun a răspuns:

Daca esti maria, la multi ani pentru azi
si pe mine ma cheama maria si nu am porecle chiar daca am avut si eu boala asta
laughing
de la ecaterina poate fi: katy, katu, cat, caterina, cate, ina, etc.
mai poate fi: mec m-maria ec-ecaterina etc dar nu trebuie ca o porecla sa vina neaparat de la numele taulaughing
cunosc o fata madalina si poercla ei e shaka si a fost shakira, sau unul andrei si porecala ii este dutzu(dtz)

| geo_9931 a răspuns:

Mari, mery, many, mely,
caty, cate, cat, ecate, scuz dar n-am gasit asa multe :-