| andreealove20 a întrebat:

Imi puteti spune si mie cum va dati sema ca sunteti indragostiti de o persoana? cum va simtiti cand sunteti in preajma ei? cum va simtzitzi atunci cand iubitzi pe cineva? Celmai boon raspuns are funda, restul au voturi:X:X:X mersi anticipat

2 răspunsuri:
| madalyna a răspuns:

Iti dai seama ca esti indragostit de o persoana sau o placi atunci cand in preajma ei simti o senzatie de "fluturasi in stomac"si cand o vezi simti ca plutesti printre niste norisori roz apoi de la a fi indragostit/indragostita treci la a doua etapa a placea persoana din ce in ce mai mult a vrea sa fi mereu in preajma ei si apoi si apoi... poti spune cu avevarat ca o iubesti cu toata fiinta ta.

| rater1994 a răspuns:

Dragostea nu se poate spune in cuvinte nu are litere cuvinte de care sa spui ce este dragostea cu adev. Este ceva ce simti in inima tah iti bate inima mai tare esti mai emotionata esti mai timida in momentul ila esti rosie poate la fata:S nu-s nu cred dar nu asta conteaza simti ceva atractie la aceea persoana cum am spus nu se poate explica in cuvinte este pura simtire in inimawinkingnu-s poetlaughing sper cai inteles cevahappy