| anonim_4396 a întrebat:

Imi recomnadati o carte buna? Preferabil sa fie deja citita de voi. Sa fie captivanta, urmari neasteptate, sa imi starneasca tot interesul happy. Multumesc.

4 răspunsuri:
| FadetoBlack a răspuns:

Caută cărţile lui Stephen King pentru horror şi S. Brown pentru cele romantice.

| τττ a răspuns:

Bună.
Eu am citit cele 3 volume Jocurile Foamei.Fiecare care am citit-o în 2-3 zile.Atât de mult m-au atras, în cât preferam să-mi sacrific învățaul pentru ele.Sunt geniale volumele, ți le recomand cu cea mai mare plăcere.Este cartea mea preferată și va rămâne veșnic!
(Jocurile Foamei-Suzanne Collins)
Pa, pa.

| Ivanovicius a răspuns:

Iti recomand Forrest Gump, este o carte cu de toate. Nu vreau sa iti dau vreun 'spoiler', asa ca tot ce iti voi zice este sa citesti cartea si sa te uiti si la film.

P.S.: Pregateste-te de ceva epic.

| KimEunJung a răspuns:

Pai, depinde. Ce tip de carti iti plac? Horror, cu pritesehee hee, vrajitori?