| Smileee a întrebat:

Care este cea mai interesanta carte de citit?

Răspuns Câştigător
| カルメン a răspuns:

Mie cel mai mult mi-a placut insula misterioasa scrisa de Jules Verne Intr-o fraza scurta enumar doar esentialul: Insula misterioasa este povestea unor oameni (5 la numar si toti americani; actiunea are loc in timpul razboiului de secesiune sau razboiul civil din America) care naufragiaza pe o insula pustie si necunoscuta din oceanul Pacific.happycred ca o sa ti placahappy:*

1 răspuns:
| shtephan a răspuns:

Incearca Rosu si Negru... Doar daca nu te plictisesti citind. E meseriasa cartea.winking