| iulia01 a întrebat:

Imi spune. ti cv seriale interesante gen musicaluri sau cv de adolescenti...de orice fel...(asiatice, americane, etc)

2 răspunsuri:
| Đϋffγ a răspuns:

1.Gossip girl (viata luxoasa, adolescenti), 2. 90210(la fel ca si gossip, doar ca mai realist); 3. Lost(superb:Xaventura) ' 4.Supernatural(horror,dar nu prea ), 5.Heroes(Sf,dar superb si asta; 6.The vampire diaries(daca iti palc genul filmelor cu vampiri "twilight, new )

| CookieMonster21 a răspuns:

Musicaluri cu adolescenti? Hmmm, ai vazut Glee? E putin controversat, dar poti extrage foarte multe lucruri bune din el. Daca n-ai auzit inca de el, uite aici niste mici ponturi despre continut.
http://seriale.ro/de-ce-este-glee-cel-mai-bun-show-pentru-adolescenti/