| angelwithgreeneyes a întrebat:

Imi spuneti tehnici de bataie cum sa bat oameni in special daca stiti de la wrestling dar sa imi spuneti cum sa le fac

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
| clauss a răspuns:

Deea nu te mai chinui sa inveti tehnici de lupta, cea mai buna lovitura e cea amplasata la oute si fugi, iar la fete una amplasata in botox

| AndreeaaaaX a răspuns:

Fetitaaa tu cati ani ai? Eu zic 9-10 anilaughing

Esti dusaa fetitzaalaughingbig grin

Sincer:*

| wefweiofhewgewiopgjewogwe a răspuns:

Mai bine vezi-ti de papusile tale. pa

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La ce iti trebuie tie tehnici sa te bati? Lasa asta in seama celor care stiu cu ce sa mananca, Ai vazut tu vreun sport violent pentru fete? Tu invata sa respecti ca cel care lupta o face mai intai cu inima dupa aia cu trupu, cea ce se intampla la uni din voi nu se numeste bataie, se numeste joaca de papusi, priveste un adevarat luptator ca iti bate 5 cu pistoale, cu ce vrei, el fiind cu mainile goale, si chiar daca e sa cada, in sinea lui tot el a castigat, no mai lungesc ca nare rost, ca sa inveti tehnici de lupta corp la corp invata mai intai sa stapanesti vointa si dupa mai vorbim!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca cele mai bune tehnici pentru o fata sunt cele din kick-boxing loviturile la ficat sunt cele mai potrivite!