| bianca158 a întrebat:

Imi zice si mie cineva un film bun.Dar sa nu fie chiar de groaza. Sa fie un film de comedie de exemplu. Plzz

Răspuns Câştigător
| YesOMG a răspuns:

The Heat

Melissa McCarthy este Shannon, o politista cu gura spurcata careia ii sare atat de repede tandara, incat nimeni nu vrea sa fie partenerul ei pe teren. Asta pana cand Shannon este nevoita sa faca echipa cu o agenta FBI, sofisticata si aroganta Sarah (Sandra Bullock), pentru a prinde un periculos traficant de droguri… Sarah si Shannon sunt atat de diferite, incat colaborarea le va impinge in afara zonei de confort, cele doua ajungand sa provoace prapad in jur.
Identity Thief
Jason Bateman (Horrible Bosses) si Melissa McCarthy (Bridesmaids) se afla in fruntea distributiei de staruri din aceasta comedie despre un tip cu nimic iesit din comun care ajunge in situatia de a lua masuri extreme pentru a-si recupera identitatea furata.
Grown Ups 2
Dupa ce si-a mutat familia in orasul natal, ca sa fie impreuna cu prietenii lui si copiii acestora, Lenny (Adam Sandler), descopera ca nu e mare diferenta intre fostii si actualii badarani, intre soferii schizoizi de autobuz si politistii beti pe schiuri, sau cei 400 de petrecareti mascati – peste tot e aceeasi nebunie!
We’re the Millers
David Clark (Jason Sudeikis) este un marunt traficant de droguri care isi castiga existenta vanzand iarba unor oameni de afaceri si casnice plictisite, dar niciodata copiilor. Deci, ce ar putea merge rau? Multe. Invata cum nu se poate mai greu ca nicio fapta buna nu trece nepedepsita. Atunci cand incearca sa ajute cativa adolescenti, acesta este jefuit de trei tipi care ii fura toti banii si toata marfa, lasandu-l cu mari datorii la distribuitorul sau, Brad (Ed Helms).
The Hangover Part III
Ghinionistii Phil (Bradley Cooper), Stu (Ed Helms) si Alan (Zach Galifianakis) au din nou probleme. Finalul trilogiei nu mai pastreaza "reteta" primelor doua parti, cei trei eroi tinandu-se departe de nunti si dezlantuite petreceri ale burlacilor. Ei vor ajunge in Mexic, iar printre aventurile lor se numara o dementa colaborare cu dezlantuitul Leslie Chow!
Silver Linings Playbook
Pat este un fost profesor de liceu, care a petrecut 4 ani intr-o clinica destinata tratarii bolilor nervoase dupa ce a fost inselat si parasit de sotia lui, Nikki. Mutandu-se sub acelasi acoperis cu parintii lui dupa ce este externat, Pat are impresia falsa ca nu a lipsit de acasa mai mult de cateva luni si este obsedat de ideea de a o recuceri pe Nikki.
This is the End
In urma unei serii de evenimente neobisnuite si de proportii catastrofale, care devasteaza orasul Los Angeles, un grup de sase prieteni sunt nevoiti sa se baricadeze intr-o casa. Afara, lumea se duce de rapa. Inauntru, prietenia lor e pusa la grea incercare de stressul izolarii si imputinarea proviziilor. In cele din urma, ei vor fi nevoiti sa-si paraseasca adapostul, infruntandu-si soarta si descoperind adevarata semnificatie a prieteniei si izbavirii.(Rihanna)
A Haunted House
Malcolm si Kisha se muta in casa lor de vis, dar in curand vor descoperi ca un demon malefic locuieste acolo. Atunci cand Kisha este posedata, Malcolm cheama in ajutor un preot, un medium si o echipa de investigatori de fantome pentru a scapa de vizitatorul nepoftit.(Razi pe burtaaa! nici nu e de groaza)
Scary Movie 5
Scary Movie V, cel mai recent film din binecunoscuta serie de parodii dupa filme horror, prezinta povestea cuplului Dan (Simon Rex) si Jodi (Ashley Tisdale), casatoriti si fericiti, care insa incep sa observe ca odata cu sosirea acasa a bebelusului lor Aiden incep sa treaca prin niste experiente bizare. In scurt timp insa haosul se extinde si in viata profesionala a celor doi si afecteaza atat cariera de dansatoare de balet a lui Jodi, cat si pe cea de cercetator a lui Dan.
Le-am vazut pe toate si sunt cele mai "epice" filme din anul 2013!

| bianca158 explică (pentru YesOMG):

Ms am sa ma uit happy

5 răspunsuri:
| Miss009 a răspuns:

"Vrei sa te insori cu mine?" e cu Sandra Bullock si Ryan Reynolds. Sper sa iti placa! Eu m-am amuzat! Funda?

| bianca158 explică (pentru Miss009):

E super ca l-am vazut

| Miss009 a răspuns (pentru bianca158):

The godmother e cu Smiley si Alex Velea Si whitney Anderson si Jojo. E din Romania. E super

| Florea_Robert_1994 a răspuns:

Academia de politie, scharie
Scary Movie 5,