| mmsdjs a întrebat:

Imi ziceti si mie la ce profil nu prea se face carte. inca nu m-am decis la ce profil sa merg... as vrea unu fara carte multa dar sa fie la un liceu bun. mi-e nu prea imi place matematica si nici romana. ce liceu ar fi bun dar fara multa carte? sper ca m-ati inteles...big grinhappy!

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Du te la un liceu industrial, ai sa faci mai mult practica daca nu iti place cartea

| Alphabeat a răspuns:

Liceu bun fara carte. nu prea exista. Daca vrei bani si un viitor stralucit trebuie sa lucrezi. Nu prea stiu ce liceu ar indeplini criteriile tale, dar ca facultate iti recomand ASE- Comunicare si relatii publice. Bafta!

| KIDDA a răspuns:

INDUSTRIAL tongue, multa practica...