| narcisa a întrebat:

In apropiere de mine trece o apa si azi am fost si am facut baie si mi-a cazut un bolovan pe un deget de la picior si acum s-a invinetit. ce sa fac sa imi treaca repede?

Răspuns Câştigător
Abh
| Abh a răspuns:

Comprese cu gheata aplicate local. Daca poti, cumpara-ti Hepatrombin, este un unguent care ajuta si la vindecarea hematoamelor. Costa in jur de 17 Ron.

1 răspuns:
| Nicole_3441 a răspuns:

Hmm... n-o sa treaca prea repede, dar pune pe ea gheata, sau o carpa umeda, sau cere ceva de la farmacie.
Sper sa-ti treaca!

nicolewinking