| anonim_4396 a întrebat:

In cât timp ati reușit sa slăbiți cel mai repede și cum? Nu vreau diete

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

O fetiță mică este întrebată ce părere are ea, ce poate face cineva să slăbească fără diete. Răspuns simplu. Să nu mănânce. Așa se slăbește cel mai repede.

| LostForForever a răspuns:

Nu am făcut niciun sport nici dietă nu am ținut aveam 101 kile eram obez când am început sa munesc am început ușor ușor sa slăbesc fără ca să-mi dau seama in 9 luni de zile fără sport și dietă am ajuns 78 de kile și ceva sincer sa fiu nu mai mănâncă cum mâncam înainte nici dulcui nu mai mănâncă uneori mai bag un chips sau un suc fanta cu struguri sau dacă îmi face cineva poftă rău shaorma recunosc mănâncă mai bag și un jb cu zahăr pudra și aia e

| Gabriellk a răspuns:

Vorba aia cu sufletul in rai. Nu e vorba neaparat de o dieta insa implica evident un efort. Trebuie sa renunti la mesele intre mese, la cantitatea de mancare obisnuita ( o mai reduci ), fara dulciuri in special si prajeli. Axeaza-te pe legume, cartofi, orez, cat mai putine paste si fara paine. Fa un efort, iesi din rutina si vezi rezultate. Daca vrei sa stai si sa faci acelasi lucru, vei avea aceleasi rezultate.

| Cleo72929292 a răspuns:

Simplu și sănătos: elimina tot ce e nociv din alimentația ta(nu mai manca prăjit, zahar, și evita alimentele din comerț care nu sunt sănătoase), fa și ceva sport, bea multă apă și nu mai manca noaptea.cam 3 mese pe zi cu intervale de cam 5-6 ore între ele ar trebui sa fie ok, dar tie de fiecare persoana și de corpul acesteia. Dacă ai pofta de ceva dulce mananca fructe. Fără excepți dacă chiar îți dorești să slăbești