| Arnold2893 a întrebat:

In cat timp se dezvolta abdomenul cu exercitii pentru abdomen, cu alimentatie corecta si cu putina grasime care trebuie arsa?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În timp de câţi steroizi bagi în tine.

| Arnold2893 explică (pentru anonim_4396):

EU vreau natural, nu cu steroizi.

| paezi a răspuns:

Fa 'regimul' pe care il face si fratele meu. Merge la alergat in fiecare seara sau dimineata si inainte sa se culce face abdomene, la inceput facea mai multe fiindca era motivat sa-si faca patratele...acum face cat poate doar sa le intretina dar merge in continuare la alergat. La el au inceput sa se vad dupa o luna jumatate cam asa.

| Stallone a răspuns:

Cateva luni