| Goldenboy97 a întrebat:

Am putina grasime pe abdomen, ce exercitii imi recomandati?
Sa mai reduc si din carbohidrati? iau 40 g inainte si dupa antrenament.

Răspuns Câştigător
| greyhound a răspuns:

Redu, daca este cazul, din carbohidratii pe care ii mananci in celelalte momente ale zilei, cei din preajma antrenamentului nu constituie o problema.
De grasimea de pe abdomen ar trebui sa te ocupi separat (cu o dieta de slabit si cardio) fiindca e foarte greu sa pui si muschi si sa arzi si grasimi in acelasi timp

7 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Si in restul zilei nu mai consumi deloc carbohidrati? ce mananci in restul zilei?

| piTiCcu a răspuns:

Abdomene sau du-te la sala.

| Goldenboy97 explică (pentru piTiCcu):

Cu abdomenele nu faci nimic decat sa-ti dezvolti muschii abdominali.

| CMaria21 a răspuns:

Abdomene iti recomand! Succes

| Moon4Lord a răspuns:

Mananca mai rar, nu manca mult seara. eu n-am avut niciodata probleme cu greutatea xD

| AttilaDornIsPower a răspuns:

Abdomene LOL. dar poti incerca mai mult exercitii, sau sa te duci la sala

| Cosmin86 a răspuns (pentru AttilaDornIsPower):

Tu nu citesti comentariile de mai sus? abdomenele sunt INEFICIENTE pentru slabit