| DanutzzaMaria99 a întrebat:

In cat timp se duce mirosul de tigara din par daca nu ma spal? Am stat langa niste oameni care fumau si imi miroase parul si maine ma duc intr-o excursie si nu mai vreau sa ma spal pe cap. Ce sa fac?

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Un pic de spuma de par sau fixativ iti va rezolva problema

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Nu-i nici o problema, cu un pic de aer si un spray se rezolva

| Carmen100 a răspuns:

Stai putin la aer curat, pana maine sigur trece. Dar sigur nu tu ai fumat?

| cornelmircea1980 a răspuns:

In 2 ore stat in aer curat se duce mirosu

| Roxaname a răspuns:

Mirosul se duce dupa 4 ore si daca nu esti sigura date cu parfum azi si mai date si maine

| VaZicAdevarul a răspuns:

Dupa mine 3ore