| Mariiiiaa a întrebat:

In cateva zile imi serbez ziua si toti prietenii ma intreaba ce imi doresc de ziua mea. Eu nu stiu ce sa le spun pur si simplu ii rog sa ma surprinda laughing Voi ce v-ati dori de ziua voastra? thinking

Răspuns Câştigător
| iLoveMusic01 a răspuns:

Sfatul meu este sa pari o fata educata si cu bun simt si sa le spui ca orice ti-ar lua tie iti va placea. Nu de alta, dar gandeste-te ca s-ar simti prost sa iti aduca ceva si tie sa nu iti placa sau sa spui ca mai ai acel lucru. Sfatul meu prietenesc : spune-le asta : " Eu ma multumesc cu orice mi-ati lua. Stiu ca ve-ti cumpara ceva ce cu siguranta imi place. Nu conteaza ce primesc, conteaza ca va am pe voi acolo. " Sper ca te-am ajutat. La multi ani pentru zilele urmatoare laughing! Fundita? :*