| Bia:X a întrebat:

In cateva zile va fi ziua fostului meu prieten si nu stiu ce sa fac sa-i trimit sms sau sa nu-i trimit sms. oare ce va crede daca ii voi trimite sms sau ce va crede daca nu ii voi trimite sms-ul? astept raspunshappy mersi anticipat:*

9 răspunsuri:
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Eu zic ca ar fi frumos din partea ta sa'i trimiti un sms ca doar e ziua lui happy...gandeste'te ca odata ati fost si voi fericiti si va intelegeati bine si chiar daca v'ati despartit asta nu inseamna ca trebuie sa uitati unul de altul....trimite'i un sms big grin

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

La multi ani! Sanatate si virtute s'avem ce manca si whistling bea,laughing
Glumeam happy
Eu zic ca un simplu"La multi ani kiss " ar fi de ajuns

| Paris a răspuns:

Greeeu, de cate ori mi-am pus si eu intrebarea aceasta. Ideea sta in felul urmator: daca te-ai despartit de el intr-un mod amical, oarecum frumos, fara multe jigniri etc, merita sa ii trimiti un mesaj de la multi ani, dar unul sec. Gen "La multi ani!"
Daca nu, consider ca intr-advear nu are rost, doar daca nu speri in vreo impacare. tongue

| Bia:X explică:

Ms:* da nu stiu ce as putea scrie in sms-ul acelahappy imi puteti da o idee?

| Bixelle a răspuns:

Eu zic sa ii trimeti ...nu ai nimic de pierdut big grin... dar scrie ceva special in acel sms ...atunci el va vedea ca dupa atata timp inca nu ai uitat de ziua lui si cred ca se va bucura happy...succes! pup :*

| buburuzzz a răspuns:

Un sms cu sincere felicitari petru un cunoscut nu ar strica, daca nu ii vei scrie e posibil sa-si schibme purtarea in ceea ce te priveste, insa totul depinde de tine, fa cum consideri ca-ti este cel mai favorabil...

| MMady a răspuns:

Depinde cum ati ramas... (mai vorbiti, amici, sau au mai ramas si sentimente...). Fa ceea ce simti ca trebuie sa faci! Stii vorba aia "Urmeaza-ti instinctul!"... nu te gandi la ceea ce va crede el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar fi frumos sa ii trimiti un sms sau, sa pui la mess un avatar cu te iubesc cum il cheama pe prietenu tau sau, sa pui avatar cu la multi ani si numele luihappy.

| magienoire200 a răspuns:

Daca v-ati despartit atunci nu are nici un rost sa-i trimiti mesaj. Daca astepta mesaj de la tine... te va suna si probabil iti va reprosa una alta, iar daca te suna, asta poate sa insemne si altceva(ca s-a gandit la tine si ca astepta un semn de la tine).Deci...parerea mea:fara mesaj! Prefa-te ca ai uitat.