| anonim_4396 a întrebat:

In ce categorie va incadrati? Indiferenti sau cei care pun la inima?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pun la inima totul.Sunt foarte sensibila de felul meu.

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Depinde de la cine vine. Daca e unul atat de prost incat ma ia si mila de ce prostii spune si se ia de mine, ar trebui sa fiu eu proasta sa iau de bun ce spune. Daca vine de la o persoana ori relevanta ori importanta pentru mine, imi pun un semn de intrebare si incep sa ma gandesc unde am gresit.

| RAY a răspuns:

Pui la inima in mod involuntar nu ca ai vrea,dar incerc sa fiu indiferent,dar incat sa nu las ca alti sa ma jigneasca, daca esti bun esti luat de fraier, daca esti rau bagi frica in oamenii, oamenii sunt niste besti rele fara pic de compansiune, iubire, empatie

| mentholinks a răspuns:

Indiferent. Pun la inima doar prostiile pe care le-am facut eu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

A 2 categorie. Sunt cel mai sensibilos de pe TPU.

| addy200 a răspuns:

Am fost de ăla care am pus la inimă dar după prima relație m-am "transformat" în indiferent și așa cred că e cel mai bine.mă simt foarte bine în starea asta.winking

| Valentina400 a răspuns:

Buna! Am fost cea care pune la inima, dar am inceput sa fiu mai indiferenta.