| Summer Memories a întrebat:

Daca mi-am dezactivat hi5-ul si vreau sa-l reactivez ce trebuie sa fac? Si odata reactivat, am aceleasi comentarii la poze si la profil sau se sterg odata cu dezactivarea contului?

Merci kisskiss

11 răspunsuri:
| JeSa a răspuns:

De şters comentariile nu ţi se vor şterge; iar pentru reactivarea unui cont de hi5 -trebuie să-ţi introduci e-mailu/parolă, după care te loghezi şi-ţi reactivezi contul de hi5.
Succes!

Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Doar intri înapoi în cont şi te întreabă dacă doreşti să ţi-l reactivezi.
Pozele şi comentariile vor fi intacte.
(la mine aşa a fost, acum 1 an, dar poate s-a mai schimbat)

| Laura_5858 a răspuns:

Idem Raul9004 + comentariile vor ramane aceleasi, da, nu s-a schimbat nimic. :*

| Laura_5858 a răspuns:

Cum adica sa isi reactiveze comentariile, Oktavian? raised eyebrows

| biscuite a răspuns:

Intri pe site si ti-l reactivezi de acolo. te intreaba daca vrei. mie mi-au ramas si comentariile, tot...

| Oktavian a răspuns:

Daca il reactivezi comentariile nu se sterg ci ramin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multumesc tuturor de informatii ne sunt folositoare multora

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrii adresa de email si parola respectiva intri in contul de hi5 si iti apare reactivare dai click si asta e toto adresa de hi5 ramane la fel cum a fost si la dezactivare

| vasy2008a a răspuns:

Ce trebui sa fac sal reactivez nu merge

| Anonim_3502 a răspuns:

Vrajealaaaa... ti se stergeee tot, si poze si com`uri si tot. straight face crying(

| Anonim_3502 a răspuns:

Asa este cum au spus majoritatea. poti sa ti`l reactivezii si iti ramane tot.