| oana_1897 a întrebat:

In ce retea de telefonie sunteti si care sun avantajele folosirii ei? Vreau sa incerc si pe alta retea...multumesc

Răspuns Câştigător
| valy a răspuns:

Eu sunt la orange...am 8 ani la ei.cu acelasi numar... faza este ca e super la orange.mai ales daca ai si un c. n. p... e super treaba... daca iti place sa vorbesti. poti sa iti faci super oferte cu putini euro... daca faci ca "WildStyle13"faci o mare prostie...chiar de costa un pic cam mult cartela... dar ai super avantaje.eu imi fac oferta cu 2000 de min si 2000 de sms-uri am stricat de cateva luni 3 tastaturi la tel...si am schimbat 4 baterii...
lumea spune ca mi-am lipit telefonul de gura cand ma pun sa vorbesc...

9 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Eu am vodafone... de ani buni... au oferte bune (daca ai cu cine sa vorbesti in retea). Ce avantaje am... hm... am minute in retea... si nationale, dar mult mai putine... Spre deosebire de orange iti reactiveaza automat optiunea (taica-meu are orange si in fiecare luna trebuie sa-si schimbe optiunea ca nu i-o reactiveaza)... tarifele sunt ok... semnal ai... nu-ti pica reteaua... Daca ar fi sa schimb reteaua as alege cosmote. Au mai multe minute pe mai putini bani, dar trebuie sa ai cu cine sa le vorbesti, iar eu nu am.

| AndreeA_4571 a răspuns:

Eu am cartela pe cosmote si sunt foarte multumita!

Am atatea optiuni din care sa aleg! big grin

Nu mas muta pe alta retea! Sincer!

Incearca si u si o sa fi multumita, ai sa vezi! laughing

big grin

| Helene a răspuns:

Am orange. Dupa parerea mea este foarte buna si ai de ales aproape 10 ofertelove struck

| Miяu a răspuns:

Eu sunt pe vodafone, mi se pare bunicica. sunt de vreo 4 ani la ei, are multe extraoptiuni, minunte multe pe bani putini big grin, si mai toti prietenii mei au vodafone. daca vreau sa schimb reteaua as alege cosmotewinking

| NuConteazăCine a răspuns:

Eu am avut cartela Orange... Dadeam 40 lei pe 4 euro si vorbeam in jur 20 min straight face aveam credit maxim 1 saptamana angry Te taxeaza super mult in alte retele. Acum am Cosmote si sunt foarte multumita. am 800 min si 800 sms in retea + 60 min in alte retele :X Nici n-am cand sa vorbesc atat laughing si asta cu 22 lei parca pentru 5 euro happy Aproape toti cunoscutii mei au acum Cosmote happy Inainte vorbeam foarte putin la telefon sa nu consum creditul repede.acum. ma plictisesc vorbind laughing

| NuConteazăCine a răspuns:

O doamne rolling on the floor @valy: Crezi ca mai existau companiile de telefonie mobila daca se stricau telefoanele din cauza cartelelor?! rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor Ai schimbat tastaturi si baterii deoarece nu erau telefoanele bune, nu le tineai destul la incarcat si etc! si parca de 8 ani esti la orange, nu? AT DE UNDE STII CA NU-I MAI BINE LA COSMOTE SAU VODAFONE? straight face rolling on the floor ofof.

| Rrrretarded a răspuns:

Sunt pe orange si sunt destul de multumit, am minute din plin, optiuni bune, plus ca majoritatea prietenilor mei sunt pe orange

| Ioonela a răspuns:

Orange

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt la mandarină (Orange). Avantaje... sunt la ei de ani buni, probabil ce mă ține la ei e obișnuința și numărul. Au oferte bunicele, semnal excelent pe unde umblu eu... nu văd un motiv de ce aș trece la altă rețea.