| boomoom a întrebat:

nu mai este mult si vine balu` bobocilor, eu fiind boboaca.cu ce sa ma imbrac daca tematica e ``Hollywood nights``?

Răspuns Câştigător
| Rockart a răspuns:

Bună! Având în vedere că e vorba de o noapte de Hollywood e clar că trebuie să te îmbraci cât mai elegant.O rochie de seară ceva, dar nu exagera... nu toată lumea respectă tema balului.Aşa se întamplă mereu...

5 răspunsuri:
| bibbssss a răspuns:

Cu haine a la hollywood!
Eu as opta pentru o bluza mulata cu sclipici sau muuulte paiete, rochie alba sau rosu obligatorie si neaparat un ruj rosuu pe buze si un eyliner rosubig grin

| GabrielleTheRealQueen a răspuns:

Pai.ai putea sa te imbraci cu o rochie.cu pantofi asortati sau negri[merge la orice]. machiaj, accesorii, si sa te comporti ca si cum ai fi la Hollywood, cum ti.ar cere toata lume autografe.sa fii o diva si sa zambesti!

| gabyjudoka a răspuns:

Cat mai sexy :p vei da lovitura :*