| anonim_4396 a întrebat:

Acum am terminat clasa a VIII-a si mi-am adus aminte de ceva din anii trecuti. Am avut o colega destul de frumusica, careia ii placea foarte mult sa ma ia in brate si sa ma pupe pe obraz. Cateodata, dupa scoala, ma mai plimbam cu ea si alti colegi. Odata, i-am zis sa nu ma mai ia atat in brate si asa a si facut. Nu i-am spus niciodata ca o iubesc si ea niciodata nu mi-a spus chestii din acestea. Apoi, o vedeam ca imbratisa alti baieti si ma uitam la ea si parca imi venea sa plang si nu suportam sa vad ca imbratiseaza pe altcineva, aveam niste sentimente de ura, foarte ciudate, pe care nu le-am mai avut niciodata. Apoi, mi-am cerut scuze si m-a imbratisat iar, iar la sfarsitul acestui an am fost colegi de banca. Tot ce am spus mai sus s-a intamplat in clasa a VII-a. Din clasa a VIII-a nu am mai simtit nimic, dar intrebarea este: am fost indragostit de ea? am iubit-o cu adevarat? (avand in vedere faptul ca niciodata nu mai simtisem asa ceva si de atunci nu am mai simtit asa ceva)

3 răspunsuri:
| Metempsihoza a răspuns:

Iti venea plangi vazand-o cu altii? fii sigur ca erai topit dupa ea... dar nu ai iubit-o cu adevarat din moment ce ti-a trecut dupa doar un an si mai ales ca ati devenit si mai apropiati spatial... alticineva s-ar fi reindragostit la patrat vazand-o langa el in banca

| ellenuk a răspuns:

Da

| alex70 a răspuns:

Esti foarte ciudat, daca te prind iti dau una in cap de nu te vezi, mars in p...a matii de prost.Cica,,nu ma mai imbratisa,,(prost ca tine n-am mai vazut)