| maryanaruto a întrebat:

In clasa mea imi place mult de un baiat dar ios mai baietoasa si il ajut tot timpul dar el nu ma prea baga inseama numai cand are nevoie si place cred de una fitoasa care se imbraca cuhaine din astea de cand o vad baietii le curg balele ce sa fac imi place mult de el cateodata cand se uita la mine sunt momente in care pare ca si lui iar placea in pic de mine dar nu prea cred ce sa fac cail plac mult

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Am fost si eu in situatia tahappy, veneam acasa si plangeam cate o jumatate de ora cand ma gandeam ca baiatul ala nu ma place, pana cand m-am indragostit de altubig grin si pe ala pur si simplu l-am uitatlaughing incearca sa te dai bine pe langa el iar daca nu merge nimic, as zice ca cel mai bine ar fi sa incerci sa-l uititongue succes si sarbatori fericite!

| gigiro a răspuns:

Pai, singura ta sansa este sa fii fata, nu o masina de lovit adversari! Baietii vor feminitate, nu razboinice.Acest stil al tau, te ajuta doar pe ring si in fata unui adversar, nu in fata baietilor.

| aleCsandrra a răspuns:

Pai incearca sa te imbraci si tu ca fata aia fitoasa si devi si tu un pic mai feminina ca poate se schimba cevabig grin.

| EX a răspuns:

Mda... ar putea sa mearga dar pana la o limita de fite.

| Triunghi a răspuns:

Nu sunt de acord cu ∂lεζs∂. Fii tu~! Daca nu te place nu te merita, fii sigura pe tine. Mai bine ii spui ca poate o sa te vada si ca altceva in afara de o prietena. Mereu adevarul doare, dar in majoritatea cazurilor e mai bine!hee hee... Se poate ca baiatului sa ii place si fata aia si tu dar daca doar tu il placi o sa scada atractia pentru fitoasa aia! NU te schimba :*