| igrec005 a întrebat:

In Constanta nu aveti idee unde pot gasi niste adidasi ca ai lui Justin Bieber?
Dar sa nu coste peste 100lei? Si geci din imitatie de piele cam la acelasi pret? vreau sa ma incadrez in 50 de euro ( 210 lei) si as vrea sa mai imi ramana bani.

13 răspunsuri:
| Andreeiutzav a răspuns:

Buna, mai exact ce fel adiddasi ca ai lui JB? are mai multi:))
Yo nu's din constanta insa ii poti comanda, iti voi lasa cateva situ-ri cu cateva modele si sper sa iti plk:*
http://shopping.flu.ro/......8deez.html
http://shopping.flu.ro/......+Pink.html
http://shop.americaskate.ro/detalii-adidasi/fete/849-as07926.html
http://shop.americaskate.ro/adidasi/fete/
insa nu stiu sigur dk iti ajung banii;)
succes la cumparaturii:-*

| Andreeiutzav a răspuns:

Fundasmug?

Răspuns utilizator avertizat
| specialistul97 a răspuns:

=)))) Niste adidasi ca a lui Justin Bieber sti cat costa frateloo? cam 6 milioane =)))) doamne du-te bha cu banii aia vrei tu sa iti cumperi adidasi justin biere, mai strange;) si pe orma revino;)

www.google.ro

| igrec005 explică:

Mda. mersi de informatie...

| igrec005 explică:

Mersi mult Andreeiutzav! big hug daca mai intri imi dai si mie id-ul tau?batting eyelashes

| igrec005 explică:

Da, dar nu vreau adidasi originali, sau macar ceva in genul lor. o sa mai ma duc prin Leonardo... sper sa gasesc sad

| ElenaSiAtat a răspuns:

Fata sa nu-i crezi matusa mea e in constanta si sa stii ca se gasesc la 210 nu 250 deci cauta in mol eu am gasit autentici chiar la fel dar de fata si au marimile 37, 38, 39,40 dar nu stiu daca mai gasesti.pa

| Marian_Eduard_1996 a răspuns:

Http://www.urban-shoes.ro/supra-tk-society-white-perf/ uite de astia cred ca vrei is mai multe modele pe acolo

| Iulifcsb a răspuns:

50 de euro nu iti ajung. el isi face adidasi pe comanda si ajunge pe la 1500 de dolarii. deci succes :* (funda?)

| Dianajustin a răspuns:

Adidasi care ii poarta jb se numesc sk8 shoes si se gasesc in bucuresti in mall dar geci nu se gasesc

| ROberto_2259 a răspuns:

Fratee...Justin are adidasi supra daca stiti ce sunt aia
am eu o pereche si gasesti pe www.hainesiadidasi.ro numai pe siteu asta gasesti in Romania da costa 250 lei asa ca...:)):)):))

| Bianca_1743 a răspuns:

Pay adidasi ca a lui Justin Bieber nu se gasesc doar in America. Dar se poate comanda pe internet, numai ca sunt masuri doar de baieti (de la marimea 41 pana la marimea 48). Adidasii sunt de firma (care se numeste Supra) si costa de la 300 lei pana la 600 lei.